Dzień Kobiet i Wiosenny Pokaz Talentów

przez | 8 marca 2018

8 marca jak co roku tradycyjnie w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet. Tym razem Święto Kobiet zostało uświetnione wiosennym pokazem talentów naszych uczniów. Prowadzący przywitali wszystkich zebranych a szczególnie nasze Panie i Dziewczynki a następnie przypomnieli genezę tego święta, a w scence z Kleopatrą  uczestnicy z różnych klas zmagali się w różnych konkursach i konkurencjach (np. portret Kleopatry, makijaż na innej uczennicy, konkurencje sprawnościowe). W ostatniej odsłonie scenki poszczególni uczniowie bądź grupy uczniów przy dźwiękach muzyki prezentowały swoje talenty (układy taneczne, gimnastyczne, żonglerka, występy muzyczne). Pokaz talentów wyraźnie ożywił widownię wzbudzając aplauz wśród uczniów naszej szkoły. Akademia zakończyła się życzeniami dla Pań i Dziewczynek oraz wspólnym odśpiewaniem (i zagraniem przez ucznia kl. IV) – sto lat.

Piotr Grad