Cyrk SZOK

przez | 31 stycznia 2019

W ostatni dzień stycznia zawitał do naszej szkoły cyrk „Szok”. Niecodzienny występ dwóch artystów wywołał zachwyt, niedowierzanie jak i małe przerażenie w oczach naszych uczniów. Dzieci bawiły się świetnie oglądając popisy akrobatyki, żonglerki  i iluzji. Uczniowie byli nie tylko widzami. Mogli również wypróbować swoich cyrkowych umiejętności. Agatka świetnie kręciła obręczami hula-hop, Ania i Rafał kręcili piłką na jednym palcu, Krzysiek przebrany za klauna bawił publiczność, a Nikola i Bartek zmagali się z jazdą na niecodziennym malutkim rowerku. Najmłodsi nasi koledzy z oddziału przedszkolnego „Kraina Uśmiechu” jeździli na monocyklu. Dużą odwagę zaś wykazały dziewczynki i chłopcy trzymając węża na swoich rękach.

Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały o czym świadczyły gromkie brawa.