Uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia kl. I

przez | 30 września 2021

30 września w Szkole Podstawowej im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia kl. I. Ze względu na obostrzenia sanitarne wzięli w niej udział: uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami, dzieci z oddziałów przedszkolnych, pani dyrektor szkoły mgr Bożena Szczepankiewicz oraz rodzice uczniów kl. I. Po krótkim powitaniu pani dyrektor Bożeny Szczepankiewicz, uczniowie klasy I zostali poddani egzaminom sprawdzającym ich wiedzę przez uczniów kl. II. Egzamin wypadł pomyślnie. Ponadto pierwszaki wykazały się umiejętnościami artystycznymi, śpiewając piosenki i recytując wiersze. Po uroczystym ślubowaniu pani dyrektor pasowała wszystkich na uczniów naszej szkoły. Na zakończenie pierwszaki otrzymały dyplomy, pamiątkowe medale, plakietki oraz słodycze od naszych gości z przedszkoli i starszych kolegów. Od rodziców pamiątkowe lektury. Wszyscy uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na poczęstunek w swoich klasach. Bardzo dziękujemy rodzicom za włączenie się w przygotowanie uroczystości. Uczniom klasy I życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i wspaniałych chwil spędzonych w naszej szkole.