Walentynki dla Karolinki

przez | 14 lutego 2023

14 lutego 2023r. w naszej szkole odbył się kiermasz ciasteczek, muffinek, babeczek upieczonych przez zuchów, harcerzy, nauczycieli i rodziców. Uczniowie już od rana ustawiali się w długiej kolejce, aby zakupić coś słodkiego i wrzucić do puszki pieniądze.Wśród kupujących miło było nam gościć pracowników Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Ostrowie. Dochód z kiermaszu zostanie przekazany na leczenie Karolinki Buryło- absolwentki naszej szkoły.

W dniu dzisiejszym nastąpiło też uroczyste otwarcie skrzynki walentynkowej, którego dokonała pani dyrektor Bożena Szczepankiewicz. Pocztę walentynkową wręczały uczennice kl. VI. Przed zebraną publicznością wystąpiły również uczennice kl. V, które zaprezentowały taniec Chocolate.

Dzisiejsza uroczystość przebiegła w przyjaznej atmosferze, a w całej szkole dominował kolor czerwony – symbol miłości