Niezłomny z Białobok

przez | 30 października 2023

30 października 2023r., trzy pięcioosobowe drużyny z naszej szkoły wzięły udział w Grywalizacji, zorganizowanej przez panią wójt Grażynę Pieniążek oraz Fundację „Tradycyjna Zagroda” . Po uroczystym rozpoczęciu i otrzymaniu przewodnika- mapy uczniowie wyruszyli na trasę. Rozwiązując poszczególne zadania poznawali postać podporucznika Tadeusza Cieśli, który urodził się w Białobokach. Celem gry było odnalezienie skarbu ukrytego na końcu trasy. W zmaganiach liczyła się nie tylko wiedza, ale i czas, w jakim udało się pokonać wyznaczony dystans.

Miło nam poinformować, że drużyna z naszej szkoły w składzie: Aneta Kalamarz, Rafał Kalamarz, Sebastian Kochman, Daria Skawina i Bartosz Owsiak zajęli III miejsce w kategorii klas IV-VI. Gratulujemy wszystkim uczestnikom Grywalizacji, życząc równocześnie, by ta „żywa lekcja historii” na długo została w ich pamięci.