WYCIECZKA- KINO HELIOS- ZAGRODA EDUKACYJNA PSTRĄGOWA

przez | 12 czerwca 2019

12 Czerwca był dniem długo wyczekiwanym przez wszystkie przedszkolaki oraz dzieci z grupy „O” naszej szkoły.

Pierwszą  atrakcją na naszej drodze był seans w kinie Helios o przygodach „Żubra Pompika”.

 Kolejnym etapem naszej wycieczki było zwiedzanie zagrody edukacyjnej „Ranczo Pstrągowa”. Wycieczka obfitowała w same atrakcje i rozpoczęła się od zwiedzania 10-cio hektarowego mini zoo, gdzie dzieci mogły przebywać w otoczeniu ciekawych gatunków zwierząt. Do niektórych bez problemu można było podejść, pogłaskać je, a nawet nakarmić z ręki.  

Następnie dzieci mogły bawić się w Parku Linowym „Małpi Gaj” a także zobaczyć piękną okolicę z wieży widokowej.  Po krótkim spacerze przez las, nadszedł czas na obiad  i słodkości, a po nich dalsza część uciech na świeżym powietrzu.

„Ranczo Pstrągowa” oferuje bowiem dla swoich najmłodszych gości huśtawki, trampoliny, zjeżdżalnie, dmuchany zamek. Zwieńczeniem atrakcji była przejażdżka na przyczepie ciągniętej przez traktor, podczas której śmiechom i żartom nie było końca.

Na zakończenie wycieczki czekała na dzieci niespodzianka w postaci lodów.

Ok. godziny 18:30 zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domów. Była to niezapomniana wycieczka na łonie natury wśród ciekawych zwierząt, pełna niesamowitych wrażeń.

Dziękujemy wszystkim  za miło spędzony czas.