Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

przez | 26 czerwca 2020

Koniec roku szkolnego 2019/2020 – wydarzenie radosne, wyczekiwane, odliczane….w tym roku szkolnym jednak inne niż zwykle, nietypowe, w cieniu pandemii, bo zamiast cieszyć się z pożegnania, wolelibyśmy chyba się spotkać razem, wrócić do szkolnej ławy, do tablicy, pograć z kumplami w piłkę, poplotkować w czasie przerw, po prostu pobyć z drugim człowiekiem.
Właśnie teraz przekonaliśmy się, jak nieoceniony w edukacji jest bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielem i nawiązywanie wzajemnych relacji.
W związku z pandemią w tym roku szkolnym nie było uroczystego zakończenia roku szkolnego. Uczniowie mogli odebrać świadectwa osobiście podczas indywidualnego  spotkania z wychowawcą.
Kształcenie na odległość nie funkcjonowałoby tak dobrze, gdyby nie pomoc i wielkie zaangażowanie ze strony Rodziców, którym za trud, energię i wsparcie ogromnie dziękujemy.
Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Wszystkim życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, a we wrześniu miejmy nadzieję, że zobaczymy się w szkole, w klasach, przy tablicach, w świetlicy, w bibliotece, na boisku –RAZEM!


Dyrektor Szkoły i Grono Pedagogiczne