1 września 2021 r.

przez | 1 września 2021

1 września 2021 r. rozpoczął się nowy rok szkolny 2021/2022. Powitaliśmy go z radością, ponieważ długo nie było wiadomo w jakiej formie będziemy pracować na zajęciach. Odetchnęliśmy z ulgą, dowiadując się, że zajęcia będą prowadzone stacjonarnie z obowiązującymi nas w dalszym ciągu zasadami sanitarnymi (dystans, dezynfekcja, maseczka), by ograniczyć ryzyko zakażenia się koronawirusem.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu narodowego powitała nas nowa pani dyrektor szkoły mgr Bożena Szczepankiewicz, która w tym roku szkolnym objęła stanowisko dyrektora w naszej szkole. Pani dyrektor przypomniała o wydarzeniach z września 1939 r. w naszej Ojczyźnie, zapoznała nas z organizacją pracy naszej placówki w tym roku szkolnym w obowiązujących nas ciągle obostrzeniach sanitarnych.

Uczniowie klasy IV przedstawili program artystyczny ,,Witaj szkoło!’’. W wierszach, piosenkach przypomnieli wrzesień 1939 roku, z łezką w oku pożegnali minione wakacje, powitali klasę I i z humorem pokazali co nas czeka w tym roku szkolnym. Złożyli nauczycielom, pracownikom szkoły, wszystkim uczniom życzenia na nowy rok szkolny.

Po zakończeniu części artystycznej uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.