Wycieczka do Rzeszowa

przez | 25 marca 2022

W piątek 25 marca 2022 r. uczniowie klas I-VI Szkoły Podstawowej w Ostrowie wraz z wychowawcami wybrali się na pierwszą w tym roku kalendarzowym wycieczkę szkolną do Rzeszowa.
Najpierw odwiedziliśmy Flypark. Tutaj na trampolinach, zjeżdżalniach, ujeżdżalni, materacach uczniowie sprawdzali swą kondycję, wytrzymałość i sprawność fizyczną. Pokazali również swe zdolności akrobatyczne. Radości i uciechy było co niemiara. Każdy mógł w miarę swoich możliwości, chęci, pod okiem wychowawców i pracowników Flyparku wykorzystać czas przeznaczony na zabawę.
Potem pojechaliśmy do teatru ,,Maska” na spektakl ,,Zaginiony świat”. Mogliśmy zobaczyć wspaniałą scenografię, kostiumy, które nam przybliżyły różne gatunki dinozaurów, poznać trudne do wymowy ich nazwy (, z którymi jednak dzieci nie mają problemów). Mogliśmy zobaczyć ekspedycję
badawczą profesora Challengena udającą się na wyprawę do amazońskiej puszczy, by spotkać żywe dinozaury, które profesor zobaczył podczas swej podróży. Uczestnicy wyprawy przeżyli wiele ciekawych przygód, otarli się o niebezpieczeństwo. Zostawili również ważne przesłanie dla nas:
,,Warto być uczciwym a przyjaciół można spotkać w najmniej spodziewanych miejscach.”
Nasz wyjazd nie byłby ważny bez wizyty w McDonaldzie. Powodzeniem cieszyły się różne przysmaki, napoje i oczywiście bonusy. Wycieczka była bardzo udana. Pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do domów.