„PĘDZĄ WNUKI ULICAMI , Z OGROMNYMI LAURKAMI”

przez | 21 grudnia 2022

A jakże inaczej miałoby być w styczniu. To piękny, zimowy czas, w którym swoje święto obchodzą jedne z najważniejszych osób w życiu naszych przedszkolaków. Kochane Babcie i Drodzy Dziadkowie, bo o nich rzecz jasna mowa, cudowni, kochający, niezastąpieni i niezwykle ważni w życiu swoich wnucząt.

Za tyle dobra i troski, za czule patrzące oczy, za ciepło płynące prosto z serca do serca małego człowieka wypada podziękować.

Jak może zrobić to przedszkolak?

Najprościej… piosenką, laurką, drobnym upominkiem własnoręcznie wykonanym.

I choć pewnie babcie i dziadków najbardziej cieszy już sama obecność i uśmiech wnuczek i wnuków, to mamy nadzieję, że przygotowane na tę specjalną okazję niespodzianki, dostarczą wzruszeń, a może komuś nawet łezka zakręci się w oku. Tym bardziej, że dzieci włożyły mnóstwo starań, by przygotować się do tego pięknego święta.

Zatem serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania a w wykonaniu naszych przedszkolaków, którą w tym wyjątkowym czasie przesyłamy wszystkim babciom i dziadkom online, mając nadzieję, że w przyszłym roku znów będziemy mogli Was gościć!

Jak tylko nadarzy się okazja, to oprócz tego, że wnuczęta Was zapewne mocno przytulą, to również wręczą upominki życzymy Wam zdrowia oraz wszystkiego, co najlepsze!